Aldatıldığını Olabilecek En Kötü Şekilde Öğrenen Kadının Yaşadıklarını Duyunca Tüyleriniz Diken Diken Olacak!

Jess O’Connor adlı bir TikTok kullanıcısı erkek arkadaşının kendisini nasıl aldattığını anlattığı videoyla viral oldu. Genç kadın olayın olduğu gecede sevgilisiyle dışarıda yemek yediklerini ve birlikte ailesinin evine geldiklerini söylüyor. Detaylar…?

Geçtiğimiz günlerde TikTok’ta Jess O’Connor adlı bir kullanıcı erkek arkadaşının kendisini nasıl aldattığını anlattığı videoyla viral oldu.

1.6 milyondan fazla görüntülenme alan videoda 31 yaşındaki kadın, erkek arkadaşıyla üvey annesinin ilişkisi olduğunu fark ettiğini anlattı.

Olayın bundan 5 yıl önce gerçekleştiğini iddia eden Jess, üvey annesinin 25 yıldır babasıyla evli olduğunu ve erkek arkadaşıyla da 4 yıllık bir birliktelikleri olduğunu ifade etti.

Genç kadın olayın olduğu gecede sevgilisiyle dışarıda yemek yediklerini ve birlikte ailesinin evine geldiklerini söylüyor.

Sabah 5 sularında uyanan ve yanında erkek arkadaşını göremeyen kadının içine tabiri caizse bir kurt düşüyor ve kendisini aramaya başlıyor.

“Nerede olduğunu anlamak için merdivenlerden aşağı indim. Kanepede üstünde bir battaniyeyle uzanıyordu.”

Yemek odasına giren ve masanın üstünde erkek arkadaşı ve üvey annesine ait iki kadehle kendilerinin cep telefonunu gören kadın şoke olmuş tabii.

Ancak kendisi, odada gördüğü tek şeyin bunlar olmadığını, üvey annesi ve erkek arkadaşının kıyafetlerinin de yerde olduğunu fark ediyor.

“Muhtemelen aceleyle giyinmişti. Bu nedenle üvey annemin danteli çamaşırını giymiş…”

‘Hayatımda hiç olmadığı kadar yüksek bir sesle çığlık attım’ diyen Jess, bu şekilde babasını ve üvey annesini de uyandırmış.

Ancak üvey annesi olayı kabul etmeyerek, genç adamın yanlışlıkla çamaşır sepetindeki kendisine ait çamaşırı giymiş olabileceğini iddia etmiş!

Olayın ardından kendisi erkek arkadaşını, babası da üvey annesini terk etmiş tabii.

Bu nedenle ciddi anlamda mental sorunlar yaşadığını ifade eden Jess, terapiye gittiğini söylüyor.

O anları da buraya bırakalım:

Ne diyebiliriz ki gerçekten… Yorum sizde!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir