Hadise, Gürkan Şef iddialarına cevap verdi: “Hayatımda kimse yok”

Geçtiğimiz haftalarda yeni bir iddiası ortaya atıldı. ile şef Gürkan Topçu’nun bir araya geldiği; ortak arkadaşlarının vasıtasıyla yine arkadaşlarının evinde buluştuğu konuşuldu.

Birlikte yemek yiyen ikilinin yakınlaştığı öne sürüldü. Başarılı şarkıcı, aşk dedikoduları karşısında sonunda sessizliğiniz bozdu.

Sosyal medya hesabından dedikoduları yalanlayan Hadise, uzunca bir yazı paylaştı.

“Kişileri takip edemez, sayamaz oldum”

Ünlü şarkıcı, “Sanırım söylenmek ya da kızmak değil, doğru ifade etmem gerekiyorsa, sizlerle dertleşmek istediğim bir konu var. Müzik kariyerim için dört elle çalışmaya başladığım zamanlar, tabii ki gündemde olmanın ve göz önünde olmanın heyecanını ve arzusunu çok yoğun hissediyordum.

Kargaşa var

Ancak aynı zamanda bunun bedellerinin de olacağının farkındaydım. Son zamanlarda ise özellikle bakıyorum da; artık ben bile adımın anıldığı, aşk hikayelerimin yazılıp çizildiği kişileri takip edemez, sayamaz oldum. Gerçekten bu durum, bir noktadan sonra inandırıcılığını kaybeder diye düşünüyordum, en azından öyle umuyordum ama bu durum ısrarla devam ediyor ve ben bu haberlerle baş başa kalmaktan oldukça yoruldum. Tüm bu kargaşanın içinde istesem de hayatıma kimseyi alamayacağım gibi hissediyorum neredeyse.

“Aşkı da aşık olmayı da çok seviyorum”

Ama tekrar söylemek istiyorum ki; hayatıma gerçekten değer verdiğim biri girerse, bunu sizlerle paylaşacağımı bilmenizi isterim. Çünkü ben aşkı da aşık olmayı da çok seviyorum. Emin olun, o zaman geldiğinde hislerimi her zaman olduğu gibi özgürce ifade edeceğim.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir