Her Paylaşımı Olay Olan Dünyaca Ünlü Şarkıcı Britney Spears, Çıplak Instagram Pozları Hakkında Konuştu

2000’li yıllara damgasını vuran Amerikalı şarkıcı, oyuncu ve dansçı Britney Spears, bugün bile yaptığı açıklamalarla magazin dünyasında adından oldukça söz ettiriyor. En son Sam Asghari ile evlenip boşanan Spears, sosyal medyada verdiği ve çok eleştirilen çıplak pozları hakkında konuştu. Detaylar içerikte!

Britney Spears’ı kuşkusuz hiç tanımayanız yoktur. 2000’li yıllarda çıkardığı pop şarkılarla dünyada rüzgar gibi esmiş, hem müzik dünyasının hem de magazin dünyasının en çok konuşulan ismi olmuştu.

Şimdilerde 41 yaşında olan Grammy Ödüllü Amerikalı Spears, şarkıcılığının yanı sıra dansçlığı ve oyunculuğuyla da çok beğenilmişti. 1999’da çıkardığı ilk albümü “…Baby One More Time” büyük ses getirmişti.

Özellikle 2000’li yılların başında Pepsi ile yaptığı reklam anlaşması kariyerinde büyük bir dönüm noktası olmuştu.

Özel hayatıysa sürekli konuşulan başka bir konuydu. Yine o yıllarda Justin Timberlake olan çalkantılı ilişkisi epey bir konuşulmuştu.

2004’te ise dansçı Kevin Federline ile evlenmiş, çocuğu olmuş ve bunalıma düşmüştü.

Bu yıllardan sonra Britney Spears’ın yaptığı her açıklama magazin dünyasında sansasyonel etki yaratmıştı. Sam Asghari ile 14 aylık evliliğinin ardından ayrılık kararı alan Spears, son zamanlarda da açıklamalarıyla herkesin dikkatini çekiyor.

Spears’ın 24 Ekim’de yayınlanacak olan anı kitabı ‘The Woman In Me’de (İçimdeki Kadın) geçmiş ilişkilerine ve hayatına dair samimi açıklamalar yer alıyor.

Anı kitabında Spears, iki çocuğunun bile tepki gösterdiği Instagram’daki çıplak pozları hakkında konuştu. Kendimi böyle daha seksi hissediyorum diyen ve Instagram’da 42 milyonun üstünde takipçisi olan Spears,

‘Birçok insan yeni elbiseler içinde ya da çıplak fotoğraf çektirmeyi sevdiğimi anlamıyor. Onlar geçmişte benim yaptığım gibi sırf ‘başkaları istediği için’ poz vermiş olsalardı kendim için poz vermekten çok büyük keyif aldığımı anlarlardı’ dedi.

Siz Britney Spears’ın bu açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Haydi yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir