Wanda Nara’nın Icardi’yle Seks Hayatına Dair Fazla Detay Barındıran Açıklaması Dumur Etti!

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Icardi, sadece maçlardaki dudak uçuklatan performansıyla değil, ailesiyle de sık sık gündeme geliyor biliyorsunuz.

Haliyle, Mauro Icardi denildiğinde ilk akla gelen şeylerden biri hem menajeri hem de biricik ve tek aşkı Wanda Nara oluyor.

O kadar ki, zaman zaman Icardi’den çok yengemiz Wanda Nara’yı, pozlarını, sansasyonel açıklamalarını ve paylaşımlarını konuşuyoruz…

Geçtiğimiz saatlerde, Wanda Nara’nın daha önce bir röportajda söylediği sözler yeniden gündem oldu. Hatırlamayanlarınız için, Icardi’nin profesyonelliğini vurgulamak isteyen Wanda Nara, seks hayatları hakkında fazla detaylı açıklamalar yapmıştı?

Wanda Nara, ‘Icardi’nin başarısın altında yatan en önemli faktör profesyonelliği. Mesela maçtan önce asla seks yapmayız. 

Sadece maçtan sonra ve o da maç iyi giderse. Eğer mağlup olmuşlarsa yüzüme bile bakmak istemiyor. O, gerçek bir profesyonel.’ demişti.

1. Hazırsanız gelin, Wanda Nara’nın yeniden gündem olan “Icardi’yle seks” itiraflarına gelen yorumlara beraber bakalım… ?

2.

3. “Dünkü maçtan sonra Icardi”

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12. “Maç dönüşü Icardi”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir