Yakın arkadaşıyla sevgilisini bastı kalp krizi geçirdi: Hasan Can ne diyeceğin bilemedi

Cuma akşamları yeni bölümü EXXEN’de yayınlanan Konuşanlar programının yaşananlar, izleyenleri şaşkına çevirdi. Programda seyirciler ile sohbet eden Kaya, mikrofon uzattığı genç kadının anlattıkları ile neye uğradığı şaşırdı. Genç kadın kalp krizi geçirdim dediği anlar sosyal medyada gündem oldu.

YouTube’da başlayan kısa sürede milyonlarca izlenme alan Konuşanlar programı, EXXEN’de yeni bölümlerine devam ediyor. Furkan Andıç’ın konuk olduğu yeni bölüme, genç kızın anlattıkları damga vurdu. Hasan Can Kaya’nın mikrofon verdiği genç kız, sevgilisine sürpriz yapmak için evine gittiğini, en yakın arkadaşı ile sevgilisinin ilişkiye girerken yakaladığını, gördükleri karşısında çok sarsıldığını ve kalp krizi geçirip hastaneye kaldırıldığını söyledi.

Seyircinin anlattıkları karşısında ağzı açık kalan Kaya, “Peki çocuk vicdan azabı duydu mu?” sorusunda ise; “Hayır, hatta kız hastaneye gelip ‘demek ki senin veremediğin şeyler bende varmış’ dedi bana” cevabı ise hem Hasan Can Kaya’yı hem de stüdyodakileri şaşkına çevirdi. Genç kızın yaşadıklarına çok üzülen Kaya, “ ben uzun zamandır bu kadar karaktersiz insanlar duymamıştım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir